Dex

Udogodnienie dla PulseX. Korzystne ceny. Najniższa prowizja.

Odblokuj lepsze ceny i
niższe opłaty
prowizyjne, handlując
na naszej platformie

Wprowadzamy nową, zdecentralizowaną giełdę (DEX) PoolSwap, która używa algorytmów pathfindera. Upewniamy się, że większość transakcji odbywa się przez PulseX, dzięki zapewnieniu największej płynności na rynku.

Handluj bez obaw na
PoolSea DEX:
gwarancja 0% prowizji,
jeżeli nie znajdziemy
lepszych cen od
PulseX

Nasz nowy DEX posiada nieopisaną zaletę. Dzięki dostępnemu pathfinderowi, użytkownicy mają dostęp do lepszych cen i 0% prowizji od transakcji. Jeśli nie znajdziemy dla Ciebie lepszej oferty, niż te dostępne na PulseX, PoolSea nie pobiera żadnej opłaty. Zwiększamy wtedy efekt wartości pierwszego natywnego tokenu PulseX, dzięki mechanizmom buy & burn w każdej transakcji.

Gwarantujemy to dzięki 10,000 par dostępnych na PulseX. Za pośrednictwem PoolSwap użytkownicy mogą cieszyć się tym, co najlepsze w obu stornach - wysoką płynnością oraz korzyścią najniższych cen.

Handluj na
najwyższym
poziomie z PoolSea

Najlepsze ceny, niższe opłaty i platforma pomagająca podejmować świadome decyzje.

PoolSea
PulseX
Wyższy buy & burn
Większe zyski dla Liquidity Providers
Lepsze ceny (Pathfinder)
Większa płynność
Równa
Równa
Większa płynność dla większych wymian (Pathfinder)
Niższe prowizje

AMM

PoolSea Swap umożliwia poręczycielom płynności (czyli LP) efektywne wykorzystania kapitału - tzn. większe zyski. LP mogą skupić swoją płynność w konkretnych przedziałach cenowych i zarobić znacznie więcej.

LP, którzy zapewniają większy zakres płynności przedziałów cenowych (np. $5-$50k), otrzymają większą część opłat i nagród z takich transakcji, niż LP który zapewnia niższy przedział ($20-$2000). W ten sposób pierwsi LP otrzymają większy ROI.

Przedstawiamy krótkie podsumowanie korzyści ze skupionej płynności w kontekście AMM:

Dlaczego skupiona płynność jest najlepsza na AMM:
 • Skupiona płynność umożliwia LP na osiągnięcie większego zwrotu z inwestycji. W przeciwieństwie do typowych AMM, szerokie poręczenie liquidity, zapewnia wymianę na poziomie 4000x transakcji z wykorzystaniem oferowanego kapitału.
 • Szerokie poręczenie wymian, ułatwia wykorzystanie płynności na poziomie 100% kapitału. Tym samym LP posiadają szansę na wygenerowanie większych przychodów ze swojej bazy kapitałowej. Takie wskaźniki wykorzystania płynności na poziomie 100% znacznie przewyższają zyski tych z poziomu 5%-10%, które można znaleźć na wielu DEX-ach.
 • Efektywne zarządzanie kapitałem w skupionej płynności, zapewnia atrakcyjny handel z niską rozbieżnością cen. Przewyższa to oferty zcentralizowanych giełd i stabilnych AMM.
 • Skoncentrowana płynność LP pozwala na minimalizowanie ryzyka spadku. Możliwe to jest dzięki, zapewnieniu swojej ekspozycji na bezpieczniejsze aktywa preferowane.
 • Poręczyciele płynności mogą łatwo wymienić jeden wybranych aktywów na inny - wzdłuż gładkiej krzywej. Służy to do przybliżenia zlecenia limitowego i dodanie płynności cenowej powyżej lub poniżej ceny rynkowej.
 • Ilość emisji $POOL można zmniejszyć, za pośrednictwem koncentrowania płynności kapitału LP. Poprzez podniesienie stopy deflacji tokena POOL, progresja do maksymalizacji wartości posiadacza tokena może być przyspieszona znacznie dalej.

Dynamiczne
prowizje
Opłaty

Wpłaty

Prowizja od wpłaty wynosi 0%

Wypłaty

Prowizja od wypłaty PoolSea Swap wynosi od 25% do 0.001%:

 • 25% karna prowizja, jeżeli użytkownik wypłaci z PoolSea Swap w tym samym bloku transakcyjnym. (Przeciwdziała to nadużywaniu błyskawicznych pożyczek, Flash Loans)
 • 15.55% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea w ciągu mniej niż 1 godziny.
 • 3.1416% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea Swap w ciągu mniej niż 1 dnia.
 • 1.5% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea Swap w ciągu mniej niż 7 dni.
 • 1% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea Swap w ciągu mniej niż 35 dni.
 • 0.75% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea Swap po 100 dniach.
 • 0.28% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea Swap po 365 dniach.
 • 0% jeżeli użytkownik wypłaca z PoolSea Swap po 730 dniach (2 latach).

Wszystkie prowizje od wypłat, przelewane są stakerom POOL. (85% dla stakerów, 15% OA)

Dynamiczny system opłat

Dynamiczny system opłat został zaprojektowany tak, aby zmniejszyć short-term farming i presję sprzedaży. Jednocześnie nadal oferujemy rozsądne warunki tym, którzy chcą otrzymać zyski w krótszym okresie.

Prowizja od wypłat z PoolSea Swap jest obliczana na podstawie bloku twojej poprzedniej wypłaty. Jeżeli wcześniej nie wypłaciłeś z Pool, prowizja jest oparta na bloku pierwszej wpłaty.

Co 24 godziny (15:30 UTC GMT +2) zostanie wygenerowana losowa liczba, która zdecyduje o zarobku LP z prowizji (pomiędzy 67.5%, a 97.5%). Wynik losowania będzie zależny od wysokości buy & burn.
Im mniejsza prowizja dla LP, tym wyższy buy & burn i na odwrót.

Dołącz do nas