Nowość

Stake Pulsechain

Otrzymaj w nagrodę stPLS (płynnym stake Pulsechain)

Płynny staked
Pulsechain
(stPLS): zarabiaj,
pożyczaj i handluj.

Aqua Pool pozwala posiadaczom na staking swoich PLS w płynnej formie (stPLS). Wygląda to jak standardowe użytkowanie Coinów, bez konieczności zamrażania swojego majątku w jakimś przedziale czasowym. Użytkownicy mogą otrzymać GOL pod warunkiem zamrożenia swoich Coinów w formie zwrotnego zastawu. Zastawiając stPLS generują ci zysk 24h/7 trzymajac je w plynnej formie.

AquaPool

AquaPool to wiodące rozwiązanie stakingowe - zapewnia prosty i bezpieczny sposób na zarobek od cyfrowych aktywów. Stakując z AuquaPool twoje PLS pozostają płynne i mogą zostać użyte w wielu aplikacjach DeFi oferując dodatkowy przychód.

1

Staking pool. Protokół zarządzający wpłatami, nagrodami za stakowanie i wypłatami. Osobny dla każdej wspieranej sieci.

2

W odróżnieniu od stakowanych aktywów, AquaPool stPLS można przenosić i nie są zablokowane jak w przypadku tradycyjnego poparcia sieci proof-of-stake. AquaPool pozwala na obrót stakowanymi aktywami. Umożliwia otrzymywanie zysków dzięki wykorzystywaniu zabezpieczeń finanoswych udzielanych przez użytkownika. Dzięki protokołom DeFi, stPLS posiada predykcję 20%APY w pierwszym roku funkcjonowania.

3

DAO. Zarządza protokołami płynności AquaPool. Odpowiada za wybór operatorów węzłów, konfugurację parametrów protokołu i nieustanne pomnażanie pieniędzy inwestorów.

FAQ

Co to jest pula stakingowa PoolSea (AquaPool)?

AquaPool to płynne rozwiązanie do stakingu dla PulseChain przez wiodących w branży dostawców stakingu. AquaPool pozwala użytkownikom postawić swoje PLS - bez blokowania aktywów lub konserwacji infrastruktura - podczas uczestnictwa w sieci czynności, np. pożyczanie GOL na postawiony płyn PLS (stPLS).

Naszym celem jest rozwiązywanie problemów związanych z inicjalizacją Staking Pulsechain – wymagane minimalne tyczenie PLS, niepłynność, nieruchliwość i dostępność – stawianie na szali PLS w płynie i dopuszczający udział dowolną kwotą PLS w celu poprawy bezpieczeństwa sieci Pulsechain.

Jak działa AquaPool?

Stawiając w AquaPool, użytkownicy otrzymują tokeny stPLS, które są wydawane w stosunku 1:1 do początkowej stawki. salda stPLS mogą być używane jak zwykłe PLS do zarabiania i pożyczania nagród, i są aktualizowane codziennie, aby odzwierciedlić Twoje obstawianie PLS nagrody. Pamiętaj, że nie ma blokad ani minimalnych depozytów podczas obstawiania z pulą stakingową PoolSea.

Korzystając z AquaPool, użytkownicy otrzymują nagrody za obstawianie w czasie rzeczywistym, a także mogli używać obstawionych tokenów w całej sieci Ekosystem DeFi do łączenia nagród.

Co to jest płynne stakowanie?

Płynne protokoły stakingu pozwalają użytkownikom zdobywać nagrody za staking bez blokowania aktywów lub utrzymywania stakingu infrastruktura. Użytkownicy mogą wpłacać i odbierać tokeny w zamian zbywalne płynne tokeny. Smart sterowany przez DAO kontrakt stawia te żetony za pomocą wybranych stawek dostawcy. Ponieważ fundusze użytkowników są kontrolowane przez DAO, staking dostawcy nigdy nie mają bezpośredniego dostępu do zasobów użytkowników.

Nadal mam pytania! Gdzie mogę porozmawiać o AquaPool?

Zadaj swoje pytania w oficjalnej Czat PoolSea. Żaden administrator nie wyśle Ci bezpośredniej wiadomości! NIE członek naszego zespołu kiedykolwiek poprosi Cię o pieniądze.

Dołącz do nas